KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122059
nr 912 2059
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Sandhamn, signerad, motivet: 19, 8x15. Hjert & Hjert 247, Asplund 202, oramad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
8.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:08:17
6.000 kr
6.200 kr
7.800 kr
8.400 kr
8.600 kr
15 sep
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn